Zdjęcia do filmu "Wyklęty" mogły się zacząć w 2014 roku dzięki wkładowi Fundacji Między Słowami oraz społecznej zbiórce pieniędzy zorganizowanej przez naszą Fundację.Dzięki ofiarności Polaków Fundacji Między Słowami udało się zebrać ponad pół miliona złotych w przeciągu półtorej roku.

Oprócz indywidualnych osób pomogły nam też takie podmioty jak: Teatr Polski INC.z Nowego Yorku,rodzinna firma Kram S.A, gmina Sitkówka-Nowiny oraz Fundacja Samorządność i Demokracja.

To jednak nie wystarczyło na dokończenie produkcji.

W 2016 roku udało się nam pozyskać strategicznego mecenasa filmu czyli spółkę Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo oraz Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza.To dzięki ich wsparciu możliwe było dokończenie zdjęć do filmu.

Film jednak nie kończy się z ostatnim klapsem na planie gdyż pozostaje jeszcze długi i kosztowny proces postprodukcji obrazu czyli:montaż,koloryzacja,udźwiękowienie oraz efekty specjalne.

To wszystko było możliwe dzięki zaangażowaniu się kolejnych sponsorów: PGE Polskiej Grupy Energetycznej S.A, Fundacji PGE, Fundacji PZU oraz Fundacji Reduta Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, mecenasom i sponsorom za okazane nam zaufanie i pomoc.

Mamy nadzieję,że ogólnopolska premiera filmu, która nastąpi 3 marca 2017 roku dostarczy Państwu wielu niezapomnianych wrażeń i przywróci dobrą pamięć o tych Niezłomnych, którzy mieli zostać wymazani przez komunistów z kart polskiej historii.